پنج شنبه, 16 مرداد 1399

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

 

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

کمک 15 میلیارد ریالی صنعتگران تبریزی برای آزادی زندانیان غیرعمد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، جلسه اخیر هیات مدیره ستاد دیه استان به منظور تسریع و دقیق در خصوص پرونده‌های موجود در این نهاد مردمی، با حضور کلیه اعضاء تشکیل جلسه داد. در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام محرمی، مدیرعامل ستاد دیه ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های آتی زندانیان واجد شرایط گفت: فرآیند آزادسازی در این استان با همت شاکیان خصوصی پرونده‌ها با سرعت خوبی در حال پیگیری بوده و طلبکاران و اولیاء دم در زمینه آزادی زندانیان نیازمند بیشترین مساعدت را به این نهاد مردمی داشته و دارند.

 

 

وی با تقدیر از حمایت‌های همیشگی نیکوکاران استان گفت: در کنار خیرین خداجوی کمک ارزشمندی که ترویج آن نیازمند تبلغ و البته تقدیر شایسته است، همانا نادیده گرفتن حقوق حقه خود از سوی خیل طلبکاران پرونده‌های همین زندانیان است. وی با اشاره به اینکه سال جاری ما در بیش از 50 درصد از کل بدهی محکومان دیه و مالی ما اخذ گذشت رضایتمندانه داشته ایم، گفت: هم اکنون پرونده 30 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد مردمی با لحاظ همکاری خوب شکات مورد بررسی قرار گرفته و مصوب شد تا با قید الویت نسبت به آزادی و مختومه شدن پرونده آنان اقدامات لازم انجام گیرد. در ادامه این جلسه رضا جعفری عضو و دبیر هیات مدیره در سخنان کوتاهی گفت: تلاش می‌شود با اطلاع رسانی به موقع به اهالی صنعت و تجار ، زمینه جذب کمکهای بیشتر خیرین استانی را فراهم آوریم. مهندس جعفری با اشاره به وضعیت خوب ستاد دیه و اقبال خیرین و مردم نوع دوست استان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد افزود: در یازدهمین جشن گلریزان ستاد دیه استان آذربایجان شرقی موجب مسرت است که صنعت گران تبریزی در بیش از یک و نیم میلیارد تومان کمک مالی مشارکت داشته‌اند .

حدیث

پيامبر صلى‏لله‏ عليه ‏و ‏آله :

مَنِ الْتَمَسَ رِضَى اللّه‏ِ بِسَخَطِ النّاسِ رَضىَ اللّه‏ُ عَنْهُ وَ اَرْضى عَنْهُ النّاسَ وَ مَنِ الْتَمَسَ رِضَى النّاسِ بِسَخَطِ اللّه‏ِ سَخِطَ اللّه‏ُ عَلَيْهِ وَ اَسْخَطَ عَلَيْهِ النّاسَ؛ هر كس رضاى خدا به خشم مردم جويد، خداوند از او خشنود شود و مردم را از او خشنود كند و هر كس رضاى مردم را به خشم خدا جويد، خداوند بر او خشم گيرد و مردم را از او خشمگين كند.

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز1
دیروز4
این هفته24
این ماه39
مجموع59088