پنج شنبه, 03 بهمن 1398

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

 

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

دیدار مدیر عامل واعضای هئیت مدیره ستاد دیه با مدیرکل صدا وسیمای استان

 

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه شعبه استان کرمانشاه مدیر عامل ستاد به همراه اعضای هئیت مدیره با مدیر کل صدا وسیمای استان دیدار کردند

دراین دیدار مدیرعامل ستاد دیه به تشریح عملکرد ستاد درسال 1393 پرداخت.

ترابی گفت هدف ستاد دیه کمک به زندانیان جرائم غیرعمد می باشد که به دلیل عدم آگاهی مناسب از قوانین ومقررات مرتکب این گونه جرائم شده اند.

مدیر عامل ستاد دیه نقش رسانه ملی را بی بدیل دانستند و عنوان کرد رسانه ملی با ابزارهای مناسب ومخاطبین عمده ای که دارد نقش تاثیرگذاری در فرهنگ سازی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان جرائم غیر عمد دارد واین رسانه ملی می تواند به عنوان بازوی قدرتمند برای اطلاع رسانی وپیشگیری از وقوع این جرائم (مالی ،دیه ،مهریه،نفقه )باشد.

مدیرکل صدا وسیمای استان ضمن خیر مقدم وخوش آمد گویی به اعضای ستاد دیه درمرکز سیمای استان گفت : ستاد دیه می تواند با بهره گیری از امکانات سیمای استان نقش مهمی در فرآیند آزاد سازی وجمع آوری کمک های مردمی و همکاری خیرین استان داشته باشد و آمادگی سیمای استان را جهت پخش برنامه های فرهنگی و اجتماعی در ماه مبارک رمضان و ماههای دیگر با کمک ستاد دیه اعلام کرد .

وی درادامه افزود : صدا وسیما باکمک ستاد دیه می تواند با اطلاع رسانی و بالابردن سطح آگاهی های اقشار مختلف مردم رااز مشکلاتی که ممکن است درآینده برایشان اتفاق بیفتد آگاه سازند ولذا صدا وسیمادراین راه ازهیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

رحیمی همچنین ابراز داشت که صدا و سیمای استان می تواند با بهره گیری از امکاناتی که در اختیار دارد با دعوت از خیرین درشبکه استانی و تهیه فیلم کوتاه فرهنگی نقش مهمی درکاهش جمعیت کیفری دراستان داشته باشد .

مدیر عامل ستاد دیه در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدیرکل صدا وسیمای استان به تعامل بیشتر این دومجموعه تاکید واز آقای رحیمی دعوت کرد که باحضور درجلسات ستاد دیه از نزدیک شاهد عملکرد این ستاد باشد

حدیث

پيامبر صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله :

الوَليمَةُ اَوَّلُ يومٍ حَقٌّ وَ الثانى مَعروفٌ وَ مازادَ رياءٌ وَ سُمعَةٌ؛   وليمه (سور) دادن، روز اول حق است و روز دوم احسان، از دو روز كه گذشت، خودنمايى و شهرت‏طلبى است.

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز8
دیروز22
این هفته55
این ماه287
مجموع56470