پنج شنبه, 08 آبان 1399

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

 

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

معاون مدیرعامل ستاد دیه کشور درنشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرمانشاه

معاون مدیر عامل ستاد دیه کشوردرنشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرمانشاه  

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه شعبه استان کرمانشاه، محمد علی ساری در نشست اعضای ستاد دیه استان ونمایندگان مجلس شواری اسلامی با حضور مدیر عامل ستاد دیه کشور در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: تصمیم برای پرداخت دیه با مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیون تومان به فرد واجد شرایط، در اختیار هیئت مدیره مرکز است.

معاون مدیر عامل ستاد دیه کشور افزود: پرداخت تا سقف ۲۵ میلیون تومان به جز دیات در حیطه اختیارات استان است و نیز در حوزه دیه تا سقف ۵۰ میلیون تومان اختیار با استان است.

وی یکی از مشکلات ستاد دیه را شناسایی افراد واجد شرایط جهت کمک و مساعدت از سوی ستاد عنوان کرد و افزود: تسهیلات بانکی و کمک‌های مردمی باید در اختیار افراد واجد شرایط قرار گیرد تا حق به درستی ادا شود.

ساری با تاکید بر اینکه منابع محدود ستاد دیه باید به ذی حقان برسد، گفت: بانک‌های عامل باید همکاری مطلوب با ستاد دیه داشته باشند اما در حال حاضر متوسط جذب از بانک‌های عامل بیش از ۱۰ درصد در سال نیست.

وی ادعای نداشتن منابع مالی از سوی بانک‌ها جهت کمک به زندانیان جرائم غیرعمد را غیر قابل قبول دانست و گفت: مجلس در این راستا مصوبه دارد اما متاسفانه اعمال سلیقه‌های متعدد در شعب گوناگون بانک‌های عامل کار را مشکل می‌کند.

حدیث

امام على عليه السلام :

اَلصَّديقُ مَن كانَ ناهيا عَنِ الظُّلمِ و َالعُدوانِ مُعينا عَلَى البِرِّ وَ الحسانِ؛ دوست، كسى است كه از ظلم و تجاوزگرى باز دارد و بر انجام خوبى و نيكى يارى كند.

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز3
دیروز16
این هفته36
این ماه249
مجموع59882