پنج شنبه, 08 آبان 1399

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

 

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

پانزدهمین جشن گلریزان ستاددیه کرمانشاه با حضور مسئولین، نیکوکاران و جمعی از مددجویان آزاد شده از سوی این نهاد حمایتی برگزار شد

پانزدهمین جشن گلریزان ستاددیه کرمانشاه با حضور مسئولین، نیکوکاران و جمعی از مددجویان آزاد شده از سوی این نهاد حمایتی برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی ستاددیه شعبه کرمانشاه، همزمان‌ با شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) پانزدهمین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با حضور مدیرکل زندانها، نماینده ولی فقیه ونمایندگان مردم کرمانشاه درمجلس خبرگان و هئیت مدیره ستاد دیه استان وحضور پرشور  بیش از 250 نفر از نیکوکاران کرمانشاهی در هتل پارسیان کرمانشاه  برگذار گردید.

در ابتدای این مراسم، آیت الله علما نماینده ولی فقیه دراستان در سخنانی به مشکلات مرتبط با خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد پرداخت و همت عمومی برای رفع مشکلات این دسته از اقشار جامعه را ازالویت‌های استان برشمرد.

ترابی، مدیرعامل ستاددیه شعبه کرمانشاه هم در ادامه همت نیکوکاران‌ استان را در جهت آزادسازی زندانیان جرائم‌غیر عمد نسبت به سال‌های گذشته با رشد مطلوبی توصیف کرد و اهتمام خیرین کرمانشاهی را در حمایت از خانواده‌های بی‌بضاعت این دسته از زندانیان مثال زدنی یاد کرد.

وی جلب کمک‌های مردمی برای آزادی محکومان غیرعمد را یک‌ تلاش مقدس برای احیاء و صیانت از کرامت بشری افراد گرفتار اجتماع معرفی کرد، آن افرادی که امید قاطع به اصلاح نفس و رفتارش داشته و هیچ پشتوانه مالی ندارند تحت چتر حمایتی این تشکیلات قرار دارند.

در ادامه این همایش معنوی خیرین خداجوی استانی بیش از یک میلیارد دویست میلیون ریال با هدف آزادی مددجویان واجد شرایط به پانزدهمین جشن گلریزان ستاددیه اهدا کردند.

 همچنین خیران نیک اندیش و خداجو پس از اهدای مبالغ مورد نظر، بر سفره افطار میهمان فضل و بخشش خداوند متعال شدند.

 

 

حدیث

پيامبر صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله :

الوَليمَةُ اَوَّلُ يومٍ حَقٌّ وَ الثانى مَعروفٌ وَ مازادَ رياءٌ وَ سُمعَةٌ؛   وليمه (سور) دادن، روز اول حق است و روز دوم احسان، از دو روز كه گذشت، خودنمايى و شهرت‏طلبى است.

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز2
دیروز16
این هفته35
این ماه248
مجموع59881