یکشنبه, 06 مهر 1399

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

 

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

نقش رسانه ها در جلب مشارکت حداکثری مردم برای حضور در جشن های گلریزان درطول سال

نقش رسانه ها در جلب مشارکت حداکثری مردم برای

حضور در جشن های گلریزان درطول سال

رسانه ها به واسطه فراگیربودن و جذب مخاطبین فراوان نقش بسزایی در جلب مشارکت حداکثری مردم برای حضور در جشن گلریزان  پیش رو دارند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان کرمانشاه

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت :
در این میان بی شک رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش بسیار زیادی در تشویق و ترغیب مردم به حضور درجشن های گلریزان و همچنین شناساندن ستادمردمی کمک به زندانیان نیازمند به مردم را دارند و همین باعث شده در این برهه از زمان توقع و انتظارات از جامعه رسانه ای بیش از هر زمان دیگری باشد.
بابک ترابی ، از نقش نشریات در اطلاع رسانی به مردم نیز سخن گفتند.

** رسانه ها بایستی مردم را متوجه اهمیت و جایگاه ستاد مردمی کمک به زندانیان نیازمند کنند..
ترابی همچنین به نقش رسانه ها در ایجاد شور و نشاط درجشن گلریزان  اشاره کرد و گفت: در مرحله نخست رسانه ها باید مردم را متوجه نقش و اهمیت و جایگاه ستاد دیه کنند.
وی تصریح کرد: برخی از مردم نسبت به وظایف و ماهیت ذاتی ستاد دیه اطلاعی ندارند و این رسانه ها هستند که باید اطلاعات لازم را به آنان بدهند.

* رسانه ها  فرهنگ کمک به زندانیان نیازمند را بین مردم جا بیندازند
وی با بیان نوپابودن فرهنگ تاثیرگذاری رسانه ها در ایران گفت: با این وجود آن ها همواره در مسائل مختلف تاثیرگذار ند و با توجه به گستردگی مخاطبان خود می توانند گروه های زیادی از مردم را ترغیب به حضور در جشن های گلریزان کنند

** رسانه های مکتوب در جلب مشارکت حداکثری مردم در کمک به زندانیان نیازمند نقش موثری دارند
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان به گسترش رسانه ها و اقبال عمومی از آن ها سخن گفت و افزود: در این میان رسانه های مکتوب به خاطر اعتماد زیادی که به آن ها وجود دارد در جلب مشارکت حداکثری مردم در جشن گلریزان بسیار نقش مهم و اثرگذاری دارند.
بابک ترابی افزود: مردم کشورمان نشریات مکتوب مثل روزنامه و هفته نامه را به خاطر چارچوب منسجم و سازمان یافته  بیش از فضای مجازی که از سازمان یافتگی کمتری برخوردار است قبول دارند و همین موضوع شرایط را برای این دسته از نشریات فراهم می کند تا در خصوص اهمیت جشن گلریزان و.. مطالب بیشتری درج کرده و مردم را تشویق به حضور حداکثری در این رویداد کنند.

بابک ترابی  گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای برزگی رابه همراه داشت که یکی از مهمترین آنها  بالا بردن سطح آگاهی مردم بود و رسانه ها نیز با فرهنگ سازی در حوزه های مختلف این آگاهی را تثبیت کردندرسانه های ما باید بتوانند با تولید محتوا و شفاف سازی در خصوص مساله جشن گلریزان، مردم را در کار خیر تشویق کنند.    

 

 

حدیث

امام صادق (ع):

إیّاکُم وَ مُجالَسَةَ المُلوکِ وَ أبناءَ الدُّنیا فَفی ذَلِکَ ذَهابُ دینِکُم وَ یُعَقِّبُکُم نِفاقاًاز همنشینی با صاحب منصبان و دنیا پرستان بپرهیزید که این همنشینی دین شما را برده و نفاق می آورد.

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز2
دیروز8
این هفته50
این ماه234
مجموع59600